Ми переїжджаємо!

Чекаємо Вас на новому ресурсі!

Перша кляса|Їжа
0 0

Перша кляса

  
Їжа \ Ресторани
+38 (032) 235-71-75

Усі вже звикли до традиційних страв галицької кухні таких як флячки, голубці, пироги та інше, але це далеко не всі страви, котрі готувалися в часи Австро-Угорської імперії на території Галичини. Вельможне паньство, верхівка суспільства, генеральські чини, місцеві та заїжджі поважні люди від мистецтва мали доступ до вишуканішої кухні. Кухня ця ввібрала в себе найкращі зразки кухонь країн, котрі входили у склад імперії. Тут вам і балканська кухня, і угорська, і польська, і чеська з німецькою, трішки італійської і дрібка французької. Вибрані зразки цих страв наш шеф-кухар презентує відвідувачамресторації Перша Кляса. Кожного разу відвідуючи наш заклад, ви зможете вибрати нову страву високої кухні і здійснити віртуальну кулінарну подорож до однієї з країн часів Австро-Угорської імперії.

Вашій увазі вишукані страви з історичним присмаком. Панська їжа за людські гроші.

*У закладі діє 10% знижка для власників карток TopPlace.

«У нашому старовинному Львові, - писав Євген Пеленський, - де так гарно розвинене товариське життя, де у святочні дні майже все населення входить у розкішіні львівські городи і парки, чи до театрів, або кінотеатрів, чи взагалі де-небудь «між люди», щоб разом у гурті розважатись, звеселитись, - вже від давніх часів населення привикло до товариського, суспільного життя і цю благородну звичку плекає і надалі.
Немалу роль в цьому товариському співжитті сповняли і сповняють каварні, касина, гостинниці, ресторани. Ще в недавньому минулому шумно та гучно було в цих приміщеннях розваги та гумору. Найповажніші громадяни нашого міста мали улюблений куточок у якійсь каварні чи ресторані та й там почували себе навіть краще, як дома. Там мали вони зв’язок з людьми, зі світом».

Виберіть тип коментаря:        
Відгуки
       
Ще ніхто не коментував цей заклад... Будь першим!
Новини
Останні коментарі
"Тайфун" 0
Спорт/ Бойові мистецтва/ Кікбоксинг
Зі скількох років можна займатися у вашо...
Боринський Юрій
"Львівська обласна федерація важкої атлетики" 10
Спорт/ Спортивні федерації
Федерація важкої атлетики Львівської обл...
Олександр Зімба
"Алла" 0
Краса/ Салони краси
Напевно гіршого майстра чим у вас немає ...
Олена Залевська


Авторизуйтесь, будь ласка

Оберіть тип коментаря:
     
     

Не забувайте!
Ваші оцінки впливають на положення закладу у відповідному рейтингу.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10