Ми переїжджаємо!

Чекаємо Вас на новому ресурсі!

Банкетний дім|Їжа
0 0

Банкетний дім

  
Їжа \ Ресторани
+38 (096) 450-21-54

«Бенкетний Дім» у Львові запрошує гостей у святкову казку, яка реальніша за сьогодення! І якщо навіть Ви переконані, що казок зараз не буває, а принци залишилися в минулому, то в «Бенкетному Домі» Вам доведуть протилежне. Спеціалісти, ентузіазму яких можна тільки позаздрити, створять для Вас розкішне свято, де гармонія кольору, стилю, сервісу та ціни об’єднуються в одну довершену картину незабутнього свята. Працівники ресторану підкажуть, як найкраще зустріти гостей, чим їх почастувати та як розважити.

Вам не доведеться турбуватися про оформлення залу, адже в «Бенкетному Домі» про все вже подбали. У вартість бенкету(від 230 грн./особа) також входить подарунковий столик для зустрічі гостей та святково оздоблена арка для молодят.

Смачна та вишукана кухня банкетного залу варта окремої уваги — фірмові м’ясні страви, юшка з білих карпатських грибочків, гарячі закуски, які так і манять до столу — все в найкращих традиціях яскравої забави. Справжні українські господарі шанують своїх гостей, доки б вони не засиділися. В «Бенкетному Домі» також дотримуються цього фундаментального принципу гостинності — орендна плата після опівночі відсутня, то ж Ви та Ваші гості можуть насолоджуватися святом, скільки душа забажає!

Ви, безперечно, відчуєте, що в «Бенкетному Домі» Вам раді за будь-якої нагоди!

____________

Наш Бенкетний Дім пропонує вам і вашій фірмі яскраво провести новорічний корпоратив. Ми пропонуємо: смачне меню, цікаву і нестандартну програму (є різні варіанти програм), чудову музику, караоке і ще багато цікавого. Ціна вашого свята від 170 грн./людина. Для великих компаній можливі знижки. Вам уже не прийдеться думато окремо про меню, музику і програму, ми подбаємо про це за вас!

Виберіть тип коментаря:        
Відгуки
       
Ще ніхто не коментував цей заклад... Будь першим!
Новини
Останні коментарі
"Тайфун" 0
Спорт/ Бойові мистецтва/ Кікбоксинг
Зі скількох років можна займатися у вашо...
Боринський Юрій
"Львівська обласна федерація важкої атлетики" 10
Спорт/ Спортивні федерації
Федерація важкої атлетики Львівської обл...
Олександр Зімба
"Алла" 0
Краса/ Салони краси
Напевно гіршого майстра чим у вас немає ...
Олена Залевська


Авторизуйтесь, будь ласка

Оберіть тип коментаря:
     
     

Не забувайте!
Ваші оцінки впливають на положення закладу у відповідному рейтингу.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10