Ми переїжджаємо!

Чекаємо Вас на новому ресурсі!

Клуб підводного плавання "Скуба Лев"|Дозвілля
0 0

Клуб підводного плавання "Скуба Лев"

  
Дозвілля \ Активний відпочинок  \ Водний відпочинок

Звичайно Ви навчаєтесь дайвінгу для того щоб пірнати, а пірнати цікаво у компанії хоча б знайомих людей, адже вирушаючи у поїздку Ви не знаходитесь під водою 24 години, виходить що чим цікавіша та згуртованіша компанія тим цікавіша буде Ваша подорож. Задля цього і був створений Клуб підводного плавання «СКУБА ЛЕВ» який зібрав під своїм прапором понад сто дайверів які спілкуються між собою та приймають участь у підводних експедиціях. Хоча члени нашого клубу є різними за віком та професійною діяльністю, ми радо зустрінемо у своїх рядах будь-кого лише за умови – потрібно любити дайвінг.

Приєднавшись до нас, Ви отримаєте фаховий курс навчання, професійну консультацію з вибору, використання та обслуговування спорядження для підводного плавання та підводного полювання. Про виїзди Клубу, будь то Шацькі озера чи острови в Тихому океані, Ви дізнаєтесь першими та й просто отримаєте багато нових товаришів та однодумців які завжди радо поділяться своїм досвідом і завжди підтримають Вас у бажанні «змочити жабри».

Хтось прагне гострих відчуттів, відчуття невагомості, бажає відокремитися від усього земного та відчути себе частиною світового океану, доторкнутись до історії, когось приваблює відкриття таємниць морських глибин. Але безперечно всіх нас об`єднує жага до підводних пригод, подорожей та любов до прекрасного неповторного підводного світу.

Виберіть тип коментаря:        
Відгуки
       
Ще ніхто не коментував цей заклад... Будь першим!
Новини
Останні коментарі
"Тайфун" 0
Спорт/ Бойові мистецтва/ Кікбоксинг
Зі скількох років можна займатися у вашо...
Боринський Юрій
"Львівська обласна федерація важкої атлетики" 10
Спорт/ Спортивні федерації
Федерація важкої атлетики Львівської обл...
Олександр Зімба
"Алла" 0
Краса/ Салони краси
Напевно гіршого майстра чим у вас немає ...
Олена Залевська


Авторизуйтесь, будь ласка

Оберіть тип коментаря:
     
     

Не забувайте!
Ваші оцінки впливають на положення закладу у відповідному рейтингу.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10