Ми переїжджаємо!

Чекаємо Вас на новому ресурсі!

Кінний клуб "Темпо"|Дозвілля

Куди піти у Львові або де покататися на конях?

Контакти:

Більшість людей, щоб відпочити і втекти від буденності - гуляють лісом чи берегом моря, проводять час в кафе або просто на вулицях міста. Одна з найкращих альтернатив такому душевному і фізичному перезавантаженню - катання на конях!


Перший досвід верхової їзди - це релаксуюча крокова прогулянка, спроба зрозуміти коня та свої відчуття у сідлі. Вами опанують спокій та врівноваженість, тепла внутрішня енергія, відчуття контролю над стихією, захват та азарт. Інструктор прослідкує, щоб ви рівно тримали спину і не надто напружувались - це допоможе краще зосередитись на внутрішніх відчуттях та, одночасно, бути уважнішим до зовнішніх факторів - подиху вітру, шелесту листя, аромату повітря, колоритних пейзажів та цокоту копит.

Якщо ви бажаєте прийшли на урок верхової їзди вперше - конюшня "Темпо" пропонує навчальний курс тривалістю 10 годин, щоб навчитися триматись в сідлі і керувати кіньми. Теорія та практика збільшуються з кожним заняттям, змінються локації тренування та навантаження. Вже при перших спробах самостійно домовитись із конем ви зрозумієте, що верхова їзда - це не стільки про керування конем, скільки про керування своїм внутрішнім станом.


Перші виїзди верхи на конях більш спокійні, дуже виважені. Інструктор весь час супровроджує початківців на іншому коні. Спостерігаючи за поводженням інструктора у сідлі, ви наочно вчитеся правильним рухам. Головне - збалансувати себе, і коні легко підуть на контакт.
Через кілька занять ви відкриєтеся. Відчуватимете не лише захват, але і повне відчуття свободи в польоті. Тут вас навчать впевнено триматись на рисі та галопі, розслаблятися, довіряти.
Оскільки кожен урок верхової їзди в кінному клубі "Темпо" планується спеціально під вас і по-іншому, ви зрозумієте яка багатогранна є верхова їзда - яскраві краєвиди, нічні та денні прогулянки на конях, в сідлі та без. Це той варіант, коли приходиш несміливо щось спробувати і, несподівано, відкриваєш цілий світ - знаходиш розуміння, дружбу і море радості.... 


Кінні прогулянки - те, що вам потрібно! Не зволікайте, записуйтеся! Тел.: 097 966 96 50 (Viber).
 

Виберіть тип коментаря:        
Відгуки
       
Ще ніхто не коментував цей заклад... Будь першим!
Новини
Останні коментарі
"Тайфун" 0
Спорт/ Бойові мистецтва/ Кікбоксинг
Зі скількох років можна займатися у вашо...
Боринський Юрій
"Львівська обласна федерація важкої атлетики" 10
Спорт/ Спортивні федерації
Федерація важкої атлетики Львівської обл...
Олександр Зімба
"Алла" 0
Краса/ Салони краси
Напевно гіршого майстра чим у вас немає ...
Олена Залевська


Авторизуйтесь, будь ласка

Оберіть тип коментаря:
     
     

Не забувайте!
Ваші оцінки впливають на положення закладу у відповідному рейтингу.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10