У Львові розпочались «Дні музики Баха…»

Опубліковано: 2014-05-02

Нарешті ми дочекались весни. Можна вже не кутатись в шуби, а насолоджуватись весняним сонцем десь в тіні львівських каштанів. Прогулюватись старенькими вуличками чи смакувати запашною кавою в одній із кав’ярень просто неба… Проте для повної гармонії чогось таки бракує. Чого саме? Музики. І не просто музики, а заворожуючих мелодій Йоганна Себастьяна Баха, які так пасують нашому Львову. Заповнити цю прогалину взялись українські і швейцарські музиканти, організувавши «Дні музики Баха у Львові від Collegium Musicum».

Проект стартував першого травня, а завершиться аж 9 червня. Протягом зазначеного часу маестро музики даруватимуть львів’янам можливість послухати і насолодитись справжнім мистецтвом, творцем якого був Йоганн Себастьян Бах.

 В Гарнізонному храмі святих Петра і Павла вже відбувся перший концерт за участі віоленчеліста зі Швейцарії Дениса Северіна і українського скрипаля Кирила Шарапова. Послухати партити і сюїти Баха зібралось більше сотні поціновувачів прекрасного – львів'яни і гості міста. Майже дві години чарівні звуки скрипки і віолончелі переплітались, зливались воєдино і розливались храмом, заповнюючи найвіддаленіші куточки. Не менш захопливими були і сольні виступи музикантів…

Якщо ви не змогли потрапити на це свято музичного мистецтва, не розчаровуйтесь, у вас попереду ще чимало шансів виправити ситуацію. Адже львів’ян чекає ще сім концертів, які відбуватимуться в різних храмах і музеях Львова. Наступний перформенс запланований в Музеї етнографії та художнього промислу на 9 травня (початок о 17:00). Слухачів чекатимуть сонати Баха у виконані скрипаля Петра Тітяєва і Анастасії Бойко, яка гратиме на фортепіано.

Крім цього, послухати Баха можна буде у Храмі святого Антонія (17 травня), Храмі святого Лазаря (25 травня, 1 червня), в Будинку органної і камерної музики (27 травня) і Латинському Катедральному соборі (7 червня). Заключний концерт відбудеться 9 червня в Львіській обласній філармонії.

До слова, в підтримку проекту «Дні музики Баха у Львові від Collegium Musicum» організатори оголосили цікавий флешмоб. Правила дуже прості – сфотографуватись з «чимось, що так чи інакше пов’язане з Бахом (буквально чи осоціативно)», а фото викласти на спеціально створеній сторінці анонсованої події в Фейсбуці.     

 

5227
Виберіть тип коментаря:        
Відгуки
Тут ще ніхто нічого не написав...
Новини
Останні коментарі
"Тайфун" 0
Спорт/ Бойові мистецтва/ Кікбоксинг
Зі скількох років можна займатися у вашо...
Боринський Юрій
"Львівська обласна федерація важкої атлетики" 10
Спорт/ Спортивні федерації
Федерація важкої атлетики Львівської обл...
Олександр Зімба
"Алла" 0
Краса/ Салони краси
Напевно гіршого майстра чим у вас немає ...
Олена Залевська


Авторизуйтесь, будь ласка

Оберіть тип коментаря: