У Львові відкрили виставку іконопису

Опубліковано: 2014-06-05

«Сорок днів на землі» - саме під такою назвою відкрилась виставка в Галереї сучасного сакрального мистецтва «ICONART», що на вулиці Вірменській, 26. Авторкою представлених робіт є молода львівська художниця Іванка Демчук. Кілька десятків людей, серед них і друзі Іванки, і просто шанувальники її таланту, прийшли на відкриття. Хто дарував квіти, а хто теплі слова привітання. Панувала дружня атмосфера. Художниця розповіла про свої роботи, а також поділилась секретами творчості. Одним із таких секретів є духовність. «Ми маємо безліч картин, але лише ікона вирізняється з поміж іншого – вона особлива своєю духовністю», - каже Іванка Демчук.

Також авторка розповіла про роботи, які ввійшли до виставкового набору, а точніше цикл робіт, об’єднаний однією темою. Цією темою є період від Воскресіння до Вознесіння Ісуса Христа. Адже, як відомо, тільки через сорок днів після Воскресіння Христос вознісся на небеса, а до моменту Вознесіння ходив між людьми, зокрема являвся своїм учням. Євангелісти надають великого значення цьому періоду перебування Христа на землі, адже саме в цей час люди отримали останні настанови та обітниці. Іванка Демчук вирішила глибше розкрити цю тему, що їй і вдалось зробити у її роботах «Воскресіння», «Явлення десятьом», «Явлення жінкам мироносицям», «Дорога в Еммаус», «Вознесіння» та ін.

Від себе додамо, що роботи Іванки вирізняються своєю невловимістю і легкістю. Дивишся на роботу, намагаєшся її осягнути, схопити розумом і уявою, а її суть все вислизає крізь пальці наче річкова вода. Довго можна дивитись на ці нетрадиційні зразки іконопису, шукаючи якоїсь твердої основи.

До речі, ікони, створені молодою художницею, будуть експонуватись  до 29 червня. Галерея працює з 12:00 до 19:00. Понеділок – вихідний. Вхід вільний. Так що поспішайте скласти своє враження про ці зразки сучасного іконопису.        

  

5226
Виберіть тип коментаря:        
Відгуки
Тут ще ніхто нічого не написав...
Новини
Останні коментарі
"Тайфун" 0
Спорт/ Бойові мистецтва/ Кікбоксинг
Зі скількох років можна займатися у вашо...
Боринський Юрій
"Львівська обласна федерація важкої атлетики" 10
Спорт/ Спортивні федерації
Федерація важкої атлетики Львівської обл...
Олександр Зімба
"Алла" 0
Краса/ Салони краси
Напевно гіршого майстра чим у вас немає ...
Олена Залевська


Авторизуйтесь, будь ласка

Оберіть тип коментаря: