Львів на долоні.
Це не лише назва проекту, це ціль, що стоїть перед ним.
Підкорюйте свої мрії разом з нами.
Наші переваги
Масскод Дрімтейм
Інформативність
Декілька тисяч закладів, останні новини та найочікуваніші події. Ресурс охоплює собою всю сферу розваг та дозвілля міста Лева.
Актуальність
Ми підтримуємо всю інформацію в актуальному стані, забезпечуючи підприємцям можливість редагувати її в будь-який момент.
Iнтуїтивність
Чітка класифікація інформації, зручність та інтуїтивність користування максимально спрощують пошук необхідної Вам інформації.
Поєднання інформативності, актуальності та інтуїтивної простоти користування якісно відрізняє цей проект від конкурентів, але саме роль, що відведена звичайним користувачам сайту, робить "Львів на долоні" по-справжньому унікальним.
Ви можете оцінити будь-який заклад за 10-бальною шкалою та залишити коментар позитивного чи негативного забарвлення. «Що ж в цьому нового?» - справедливо запитаєте Ви. Лише на нашому сайті ваші коментарі та оцінки безпосередньо впливають на рейтинг закладу, а саме від рейтингу залежить порядковий номер закладу в списку кожної категорії.
Іншими словами, звичайні користувачі сайту можуть прямо впливати на позицію кожного закладу в списку йому подібних. Саме завдяки цьому забезпечується об’єктивність таких списків. Й саме в цьому полягає унікальність нашого ресурсу.
З самого дитинства нас вчать не відкладати нічого на завтра, чомусь всі думають, що йдеться лише про роботу, та ми переконані, що це не так. Мабуть в кожного з нас є мрії, які можна реалізувати за тиждень, та вони припадають пилюкою на полицях «завтра», «з понеділка» і «вже скоро» цілими роками. Може саме час її здути? Що там в Тебе? Мрієш опанувати музичний інструмент? Чи, може, тебе завжди вабило малювання? Шукаєш тренажерний зал? Спортивну секцію для дитини? Не знаєш куди повести дівчину, чи просто весело провести час з друзями? Досить годувати себе вічним «завтра»! Відшукай те, що цікавить саме Тебе, вже і зараз! Мовні школи, спортивні секції, мистецькі гуртки, дозвілля, активний відпочинок, екстрим та заклади харчування – все це, та багато іншого. Думки та оцінки тих, хто вже спробував, відвідав чи прийняв участь допоможуть з вибором й не дадуть згаяти час.
Ви підприємець?
  • створіть індивідуальну сторінку свого закладу
  • наповніть сторінку інформацією й редагуйте її в будь-який час
  • завантажуйте медіа файли
  • спостерігайте за динамікою відвідування сторінки
  • проводьте рекламну кампанію
Зверху лише скорочений перелік ваших можливостей.
Детальніше можна переглянути тут. Зареєструватись